Montażowy profil aluminiowy R41-2-5000
Zdjęcie produktu 1
Aluminiowy profil nośny 41 x 100 mm o długości 5000 mm do mocowania paneli fotowoltaicznych. Górna szyna służy do mocowania paneli systemami PRO i ULT. Masa 1m profilu wynosi 0,83 kg.
-65%
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Może Cię też zainteresować
NOWOŚĆ
Miniatura 1
Adapter do aluminiowego słupka 60x60 - 6000mm
-65%NOWOŚĆ
Miniatura 1
Adapter do słupka AL 60x60-6000mm do żaluzji
-65%NOWOŚĆ
AMS dolny uchwyt - zestaw
-65%NOWOŚĆ
AMS 15°-30° regulowany górny uchwyt - zestaw
NOWOŚĆ
AMS 10°-15° regulowany górny uchwyt - zestaw
-65%NOWOŚĆ
Łącznik rury 42
Miniatura 1Miniatura 2
AL-profil, pin łączący
-65%NOWOŚĆ
Farba antykorozyjna półmatowa, grafit, 2,5L
-65%NOWOŚĆ
Profil ramowy bramkowy dla Design 2
-65%NOWOŚĆ
Profil bramki dla projektu 2
-65%NOWOŚĆ
Profil bramki dla Design 2
-65%NOWOŚĆ
Lampa sygnalizacyjna 12V