Kód produktu: FG/S40x60x1,2-6000-W02
Materiál
  • Extrudovaný hliník EN AW-6063-T6.
  • Vysoká odolnosť voči korózií, vlhkosti a poveternostným vplyvom.
Povrchová úprava
  • Prášové lakovanie s jemnou textúrou so sublimačným nanesením drevo dekoru odtieň SVETLÝ DUB W02.
  • Moderný matný vzhľad, dlhodobá farebná stálosť a UV stabilita.
Rozmery
  • Prierez lišty 40 x 60 mm.
  • Dĺžka lišty: 6000 mm (6,0 m).
  • Možnosť skracovania podľa potreby alebo dodania v iných dĺžkových variantoch.
Montáž a kompatibilita
  • Rýchla inštalácia bez zvárania, odporúčané skrutkovanie.
  • Jednoduchá demontáž a výmena jednotlivých dielov pri úpravách alebo poškodení.
  • Použitie ako výplň do PROFILU 70x70 (kód produktu FG/P70x70...)
  • Použitie ako výplň do ADAPTÉRA Model 40 (kód produktu FG/A40...) a (kód produktu FG/AL40U...).
  • Kompatibilita s profilmi a doplnkami Umakov (krycie lišty, ukočovacie profily.
  • Doplnky: nerezový spojovací materiál A2.
Výhody
  • Jednoduchá výmena alebo demontáž jednotlivých častí pri údržbe alebo poškodených dielov.
  • Rýchla montáž skrutkovaným systémom - úspora času aj nákladov.
  • Minimálna údržba - postačuje bežné čistenie.
-65%
Aluminiowy wypełniacz ogrodzenia 40x60x1,2 - 6000mm jasny dąb
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Hliniková plotová výplň 40 x 60 x 1,2 - 6,0 m drevo dekor SVETLÝ DUB W02
Materiál
Povrchová úprava
Rozmery
  • Prierez lišty 40 x 60 mm.
Montáž a kompatibilita
Výhody
Może Cię też zainteresować
NOWOŚĆ
Jednostka sterująca do napędów NKSL400 i SLH400
NOWOŚĆ
Miniatura 1
Adapter plastikowy do V-6000
Miniatura 1
Adapter do aluminiowego słupka 60x60 - 6000mm
Adapter do aluminiowego słupka 100x100 - 6000mm
Adapter do słupka AL 60x60-6000mm do żaluzji
-65%NOWOŚĆ
Miniatura 1Miniatura 2
Antena CAME 433,9 MHz, koncentryczna. kabel 5m
Antena 433,9 MHz
-65%NOWOŚĆ
AMS 30°-60° regulowany górny uchwyt - zestaw
Miniatura 1Miniatura 2
Antena 868 MHz
-65%NOWOŚĆ
AMS dolny uchwyt - zestaw
-65%NOWOŚĆ