Kód produktu: AL/9465-6000-N
Materiál
• Extrudovaný hliník EN AW-6063-T6
• Vysoká odolnosť voči korózii a poveternostným vplyvom
Povrchová úprava
• natural (bez nástreku)
• Možnosť individuálneho lakovania alebo eloxovania podľa požiadaviek
Rozmery
• Prierez: 100 × 100 mm
• Dĺžka: 6000 mm (6,0 m)
• Možnosť skrátenia alebo objednania iných dĺžkových variantov
Montáž a kompatibilita
• Pre ukotvenie adaptérov:
  (kód produktu FG/AL40...) a krycích líšt (kód produktu FG/A2F20x14...) pre výplne so    šírkou 40 mm
  (kód produktu FG/AS20...) a krycej lišty (kód produktu FG/A2F20x14...) pre výplne so šírkou 20 mm
Výhody
  • Kompletný set = stĺpik + adaptér s krycou lištou
  • Farebná a povrchová stálosť bez potreby ďalších náterov
  • Jednoduchá výmena poškodených dielov
  • Rýchla montáž skrutkovaným systémom – úspora času aj nákladov
  • Minimálna údržba – postačuje bežné čistenie
Aluminiowy słupek ogrodzeniowy 100x100 - 6000mm
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Description
Hliníkový plotový stĺpik 100 × 100 mm – 6,0 m – natural (bez nástreku) – pre ukotvenie adaptérov
Kód produktu: AL/9465-6000-N
Materiál
Povrchová úprava
• natural (bez nástreku)
Rozmery
• Prierez: 100 × 100 mm
• Dĺžka: 6000 mm (6,0 m)
Montáž a kompatibilita
• Pre ukotvenie adaptérov:
Výhody
Aluminiowy słupek ogrodzeniowy 100x100 - 6000mm | Umakov